ÚvodO nás ...KrúžkyPripravujemeZ našej činnostiArcheologická expozíciaDokumentyKontakt
 
 
Z našej činnosti > Divadelníci > PREMIÉRA V CVČ Šaľa
     
   

Z našej činnosti:

 

PREMIÉRA V CVČ Šaľa

   Divadelný súbor Materinky , ktorý pracuje pri CVČ a MsKS Šaľa má za sebou už mnoho premiér rozprávkových predstavení pre našich najmenších.
 
   Historickým sa stane dátum 12. 12. 2008, keď sa prvýkrát konala slávnostná premiéra novej rozprávky PRASIATKA v zrekonštruovanej budove prístavby CVČ. Účinkujúcich, ale aj malých divákov spolu s rodičmi na pôde Centra voľného času privítal riaditeľ zariadenia Ing. Michal Malárik. Vyzdvihol spoluprácu s MsKS Šaľa a vyslovil želanie, že premiéra Prasiatok nebude ojedinelá a že Materinky sa budú prezentovať aj v krásnych vynovených priestoroch CVČ.
 
   Autorkou scenára a režisérkou predstavenia je Alena Demková. Už niekoľko rokov úspešne spolupracuje s Valom Kozaňákom, ktorý pre Materinky napísal krásnu hudbu a s Mgr.Art. Mirkom Regitkom, ktorý Materinkám pomáha pri návrhoch scény, kostýmov a plagátov k predstaveniam.
 
   Nová hra mala u divákov veľký úspech. Materinky sú známe tým, že z pódia sa smerom k deťom „ valí „ hora pozitívnej energie, srdečnosti a zanietenosti.
 
   Vďaka tomu mali Materinky tú česť, že boli pozvané aj na Kremnické gagy, kde hrali v Uličke slávnych nosov.

   V uplynulom roku vyhrali krajskú súťaž divadla dospelých hrajúcich pre deti a reprezentovali naše mesto na Celoštátnej súťažnej prehliadke „ Divadlo a deti „ v Rimavskej Sobote.

   Spolu s deťmi sa môžeme tešiť na ďalšie predstavenia. Jedno z nich bude uvedené v júni
ako darček deťom mesta k MDD.
 
 
                                                                                                       - ADDA -

Premiéra hry PRASIATKA

Vlado Žák ako prasiatko Kvičko
Miesto: Zrekonštruovaná budova prístavby CVČ Šaľa.
Dátum: 12. 12. 2008 15:00:00

     
     
   

Fotogaléria

 
Zobrazené výsledky 1-20 (z 218)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
     
 
CMS Design  CMS Design Webdesign ToHoS TOHOS.NET                                                    Mapa stránok / Site Map