ÚvodO nás ...KrúžkyPripravujemeZ našej činnostiArcheologická expozíciaDokumentyKontakt
 
 
Z našej činnosti > Divadelníci > V CVČ myšky zachraňovali vianoce
     
   

Z našej činnosti:

 

V CVČ myšky zachraňovali vianoce

 V CVČ myšky zachraňovali vianoce
Premiéra sa uskutočnila 22. decembra 2010 v Centre voľného času v Šali. Krásna predvianočná atmosféra v CVČ bola umocnená smiechom a šantením najmenších divákov, ktorí mohli priamo zasiahnuť do deja a spolu s myškami zachrániť vianoce.

Autorka scenára a režisérka Alena Demková poďakovala všetkým divadelníkom mesta za predstavenia roku 2010 a za účinkovanie pre deti, mládež a dospelých divákov. Len súbor Materinky v priebehu roka 2010 účinkoval celkom 49 krát. Premiéra " Ako myšky vianoce zachránili " bola päťdesiatym vystúpením. Špeciálne poďakovanie okrem vedúcej MsKs Šaľa Mgr. Ľudmily Iványiovej, sa dostalo Ing. Michalovi Malárikovi - riaditeľovi Centra voľného času v Šali, ktorý už šesť rokov podporuje nielen činnosť Materiniek,ale aj činnosť Divadla ŠOK a divadla ASI.
V úlohe myšiaka Ruda sa predstavil Peter Pónya,/ alternuje Vladimír Žák/, Ježibabu Hermínu si zahrala Nóra Radičová / alternuje Petra Súdorová, ktorá je zároveň autorkou hudby k predstaveniu/,úlohu kocúra Alfonza vynikajúco stvárnil Michal Hollý,úloha čerta Tadeáša patrila Adamovi Rafajdusovi,ktorý prevzal "čertovské žezlo " po Radoslavovi Halgašovi, v úlohách myšiek Terezky a Barborky diváci videli Ajču Adriánu Kozárovú a Tinku Bakovú. V sále im držali palce myšky Bianka Bartovicová, Kristínka Baková a Dominika Rudická. Techniku obsluhoval Tomáš Fica.

Po premiére si všetci spolu s divákmi zaspievali a zatancovali . V krásnej predvianočnej nálade sa niesli slová : " Zázračný deň začína, rozžiaria sa všetky očká, sny a túžby každý má, kto bol dobrý - ten sa dočká...."Miesto: CVČ Šaľa
Dátum: 22. 12. 2010 0:00:00

     
     
   

Fotogaléria

 
     
 
CMS Design  CMS Design Webdesign ToHoS TOHOS.NET                                                    Mapa stránok / Site Map