ÚvodO nás ...KrúžkyPripravujemeZ našej činnostiArcheologická expozíciaDokumentyKontakt
 
 
Z našej činnosti > Tábory > Hurá na jarné prázdniny
     
   

Z našej činnosti:

 

Hurá na jarné prázdniny

JARNÉ PRÁZDNINY V CVČ ŠAĽA
 
V dňoch 16. – 20. 02. 2009 sa v CVČ už tradične organizovali denné prázdninové aktivity.

Deti do CVČ prichádzali skoro ráno a odchádzali popoludní. Každý deň bol pripravený zaujímavý program. Tvorivé dielne , kde deti vytvárali krásne výtvarné práce s jarnými motívmi, ale aj so snehuliakmi a vločkami, pretože sa nám vrátila zima a vytrvalo snežilo.

K dispozícii pre deti bola počas celého týždňa aj stála expozícia archeologického krúžku. Chlapci a dievčatá sa tešili aj na prácu pri počítačoch a vyskúšali si virtuálny svet počítačovej hry, kde súťažili v boxe, golfe, tenise, hrali na hudobné nástroje, tancovali a spievali.

Malé herečky si zahrali postavu klauna Joja, Bimba a Tralaláka. Veselo bolo aj na ceste z obeda, keď sa strhla guľovačka . Chlapci sa tešili aj na Veľké preteky o cenu Tiptopáčika na autodráhe.

Okrem denných aktivít, kde bolo denne okolo 12 detí, sa veľkej popularite tešili priestory posilňovne CVČ, ktorú počas prázdnin navštívilo 156 členov a v počítačovej miestnosti pracovalo počas prázdnin 18 členov Internetového klubu.

Počas jarných prázdnin tak svoje voľné chvíle v CVČ využívalo 186 detí a mládeže.
 
                                                                                                         - ADA -
Miesto: CVČ Šaľa
Dátum: 16. 2. 2009 8:00:00

     
     
   

Fotogaléria

 
Zobrazené výsledky 1-20 (z 42)
 |<  < 1 - 2 - 3  >  >| 
     
 
CMS Design  CMS Design Webdesign ToHoS TOHOS.NET                                                    Mapa stránok / Site Map